Курйоз туру в АПЛ: "Арсенал" забив гол, коли травмований воротар МЮ лежав на газоні

На 14-ій хвилині матчу 14-го туру чемпіонату Англії "Манчестер Юнайтед" – "Арсенал" (3:2) півзахисник гостей Еміл Сміт-Роу відкрив рахунок

Курйоз туру в АПЛ: "Арсенал" забив гол,…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Він відправив м'яч у сітку воріт Давіда де Хеа, коли той лежав на газоні.

Спочатку суддя Мартін Аткінсон гол не зарахував – він дочекався, що скажуть його відеоасистенти. А ті підтвердили, що з боку гравців "Арсеналу" жодних порушень правил не сталося. І на 17-ій хвилині рефері показав на центр поля.

Де Хеа впав після того, як йому ззаду на гомілкостоп наступив його партнер по команді Фред. Голкіперу було боляче, але ніхто із суперників у цьому не винний. Арбітр гру не зупинив, вона тривала, поки м'яч за лічені секунди не опинився у воротах.

Випадок унікальний. Хтось скаже, що порушено правила фейр-плей. Але правила гри – ні. Підсумкове рішення суддівської бригади є правильним.