Куніцин розповів, чому "Таврія" гратиме у Бериславі, а не Херсоні

Президент новоствореної Федерації футболу Криму Сергій Куніцин розповів про відродження в Бериславі сімферопольської "Таврії"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Фейсбук" Куніцина.

"Чому Берислав. Тому що з технічного боку Берислав нам підходить більше, ніж Херсон. Про те, що "Таврія" знову повинна стати повноцінним функціонером в українському футболі я почав думати з перших днів анексії півострова.

З технічного боку: ми маємо хороший стадіон на чотири тисячі місць, новітній футбольний майданчик, готель з можливістю постійного розміщення, вкрай доброзичливий настрій по відношенню до клубу місцевої влади. Буквально вчора у команди з'явився свій автобус, вирішено питання з харчуванням.

Тут ми не відчуваємо себе в гостях, а умови тільки сприяють робочому настрою. Зараз першочерговим залишається повернення команди в футбол з нуля.

Хто тренуватиме команду. Тут потрібно розуміти головне - команді потрібен результат при мінімальному бюджеті. Свою готовність взятися за таку працю, маючи належний професійний рівень, мені особисто ніхто не висловив. Як тільки в пресі промайнула кандидатура Сергія Шевченка на роль головного тренера, відразу знайшлися ті, хто вважав доречним звести з ним якісь рахунки.

Так, Сергій Васильович, як і більшість наших співвітчизників, змушений був жити в умовах анексованою території, проте ніякого російського паспорта, ні стажу роботи на благо окупаційної системи у нього немає і не було.

Як і всі минулі роки Сергій Шевченко має херсонську прописку, і свого ставлення до України не змінив, він як і раніше патріот своєї батьківщини і українського футболу.

Завдяки Сергію Шевченку і таким же патріотам, як він, вдалося вивезти з території Криму повний комплект форми. Це був вкрай ризикований вчинок, на який мало хто піде в умовах нинішньої обстановки на півострові. Тепер команда буде грати в українській, кримської екіпіровці", - написав Куніцин в Facebook.

Зазначимо, що за інформацією Depo.Cектор, в тренера Сергія Шевченка таки є російський паспорт. Також відповідну заяву робили і ультрас "Таврії".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook