Колишнього тренера "Динамо" не впустили на матч в Італії, бо в нього "Спутнік", а не "Пфайзер"

Колишній головний тренер київського "Динамо" та московського "Локомотива" Юрій Сьомін не зміг відвідати матч чемпіонату Італії між "Аталантою" та "Лаціо" (2:2)

Колишнього тренера "Динамо" не впустили…

Про це повідомляє Depo.Сектор. "Приїхав на матч "Аталанта" – "Лаціо"! На матч не потрапив, оскільки без щеплення Pfizer не пускають. Сподіваюся, на "Ювентус" — "Зеніт" із щепленням "Спутнік" проблем не буде!" - написав Сьомін в Instagram.

У господарів забили Дуван Сапата та Мартен де Рон, у гостей – Педро та Чиро Іммобіле. Український півзахисник беграмського клубу Руслан Малиновський відіграв 32 хвилини, вийшовши на заміну в другому таймі.

"Аталанта" набрала 19 очок і посідає п'яте місце. У "Лаціо" 18 очок та шоста позиція.

Російський тренер Юрій Сьомін працював головним тренером "Динамо" 2008-2009-го і 2010-2012-го років.