Як оцінили українського футболіста Малиновського за драматичний матч "Аталанти" з "Лаціо"

Український атакувальний півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський розпочав у запасі матч 11-го туру Серії А проти "Лаціо" (2:2)

Як оцінили українського футболіста Малин…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Він вийшов на заміну на 59-ій хвилині, провівши 32 хвилини на полі.

Український півзахисник віддав передгольову передачу у комбінації, коли Де Рон зрівнював рахунок у компенсований арбітром час.

Він отримав 6,2 бала від WhoScored – 25 разів торкнувся м'яча, зробив 16 точних передач (80%) і завдав 2 удари (1 – заблокований, 1 – повз рамку).

Раніше, 27-го жовтня, Руслан Малиновський грав із перших хвилин проти "Сампдорії" (3:1), провів на полі 79 хвилин.

Цього сезону українець забив 2 голи і зробив 1 асист у 10-ти матчах Серії А.