Колишній воротар-невдаха "Ліверпуля" нарешті заговорив: В усьому винен брутал з "Реала"
Воротар "Бешикташа" Лоріс Каріус поділився спогадами про фінал Ліги чемпіонів сезону-2017/2018, в якому "Ліверпуль" поступився "Реалу" (1:3)
- Сектор
-
15 квітня 2020 19:53

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Bild. У вирішальній зустрічі турніру голкіпер "червоних" допустив дві результативні помилки.
"Той матч мене багато чому навчив, – наголосив німець. – У мене був струс мозку після удару Серхіо Рамоса, який обмежив мій просторовий зір. Це доведено в одному з досліджень. Ніколи не хотів використовувати це як виправдання, але не розумію насмішок над людиною, яка серйозно травмувала голову".
Читайте також: "Вест Гем" Ярмоленка цікавиться голкіпером-невдахою
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:30Офіційно: Український гімнаст Ілля Ковтун виступатиме під прапором Хорватії
- 15:23Як на тренуванні: "Шахтар" стартував у новій єврокубковій кампанії з розгрому суперника з Фінляндії
- 16:38Grok порадив Луніну вчити українську після репліки футболіста російською
- 16:02Майора російської армії випускають на фехтувальну доріжку: Світова федерація фехтування дозволила участь росіян і білорусів у чемпіонаті світу
- 13:32Відомо, коли почнеться новий футбольний чемпіонат України
- 18:24Упевнена Світоліна і сенсації з протилежними знаками від інших українок: триває Вімблдон-2025
- 16:58Загинув форвард футбольного клубу "Ліверпуль"
- 14:30 Купуйте квитки, буде трилогія: британець Тайсон Ф'юрі після "завершення кар'єри" анонсував новий бій з Усиком
- 19:15Національна збірна України з волейболу бореться у Лізі націй: п’ять перемог у восьми матчах
- 18:32Еліна Світоліна розгромною перемогою відкрила для себе цьогорічний Вімблдон
- 16:44Жіноча збірна України з волейболу втретє виграла Золоту Євролігу
- 15:52Чемпіонат Європи-2025 з фехтування в Генуї: Україна серед найкращих
- 17:43Українські волейболістки виступлять у фіналі Золотої Євроліги
- 18:33Останній сезон Ярмоленка: Столичне "Динамо" готуватиметься до Ліги чемпіонів у Австрії ФОТО
- 14:15Футболіст Мудрик може отримати дискваліфікацію на чотири роки через вживання допінгу: футбольна асоціація Англії висунула звинувачення
- 11:15Молодіжна збірна України з футболу покидає Євро-2025
- 18:36Українські клуби в новому футбольному євросезоні: хто з ким гратиме
- 19:27Луганська "Зоря" змінила головного тренера
- 18:08Збірна України з футболу здобула першу перемогу на молодіжному Євро-2025