Колишній форвард "Динамо" не допоміг уникнути розгрому від "Фенербахче"

У 29-му турі турецької Суперліги "Коньяспор" Артема Кравця вдома розгромно поступився "Фенербахче" (0:3)

Колишній форвард "Динамо" не допоміг уни…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. На перерву "канарки" пішли за комфортної переваги в два м'ячі. Його команді забезпечили Салаї і Осайї-Семюел.

Український нападник Артем Кравець з'явився на полі на 83-ій хвилині. Але 31-річний форвард не зміг допомогти своїм партнерам відігратися. Більше того, вони ще й пропустили третій м'яч від Азіза.

"Фенербахче" набрав порівну очок в турнірній таблиці з другим "Галатасараєм". "Коньяспор" розташувався в середині таблиці.

Чемпіонат Туреччини. 29-ий тур

"Коньяспор" – "Фенербахче" 0:3

Голи: Салаї, 29; Осайї-Семюел, 32; Азіз, 90

Читайте і дивіться також: Екс-"динамівець" Кравець не реалізував післяматчевий пенальті у чвертьфіналі Кубка Туреччини