Колишній "динамівець" Ребров мчить до чемпіонства в Угорщині: знову перемога

"Ференцварош" Сергія Реброва продовжує здобувати перемоги у внутрішньому чемпіонаті

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію. Цього разу, у 28-му турі угорської першості, команда українського фахівця здобула вольову перемогу над клубом "Мезекевешд".

"Ференцварош", у складі якого з перших хвилин вийшли Іван Петряк та Ігор Харатін, програвав після першого тайму 0:1. Однак на початку другої половини підопічні Реброва зрівняли рахунок (Лаші Двалі асистував якраз Харатін), а на 80-ій хвилині вирвали перемогу.

У турнірній таблиці "Ференцварош" продовжує утримувати лідерство, маючи комфортну перевагу над "МОЛ Віді".