"Ференцварош" Реброва переміг "Кишварду" в чемпіонаті Угорщини

У 26-му турі чемпіонату Угорщини "Ференцварош" в гостях переміг "Кишварда" (0:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на ua-football.com.

Єдиний гол в цій зустрічі забив білоруський футболіст Микола Сігневіч на 47-й хвилині

Завдяки цій перемозі, команда під керівництвом Сергія Реброва відірвалася від найближчого переслідувача на 12 очок і впевнено займає першу позицію в підсумковій таблиці чемпіонату.

Примітно, що в цьому матчі у складі гостей вийшло 2-е українців: Ігор Харатін та Іван Петряк, який належить "Шахтарю" і перебуває в оренді в "Ференцвароші". Також своє ім'я в протокол матчу записав гравець господарів - українець Павло Лук'янчук, який на 60-й хвилині отримав другу жовту картку і був видалений.

Ребров очолив угорський клуб влітку 2018 року.