Київ попрощався з Олегом Базилевичем (ФОТО, ВІДЕО)

16-го жовтня, на 81-му році життя, помер видатний український футболіст і тренер Олег Базилевич – сьогодні його проводили в останню путь

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт "Динамо". Важко передати словами, що для "Динамо", для історії клубу, означають такі легенди. Вони уособлюють собою цілу епоху у світовому спорті, епоху падінь і підйомів, епоху інновацій і модернізацій, епоху занепаду і епоху відродження.

Левова частка золотих сторінок історії "Динамо", безумовно, пов'язана з Олегом Петровичем і його працями, футбольними та науковими. У пам'яті кожного, хто його знав, він назавжди залишиться прикладом професіоналізму, чесності, чуттєвості та доброти.

Попрощатися з легендою, учителем, тренером, другом і близькою людиною, провести його в останню путь, прийшли сотні людей. Символічно, що прощання проходило в Олімпійському дворику НСК "Олімпійський" – стадіоні, який також по-своєму довгі роки був його домівкою.

Вшанувати пам'ять і проводити в останню путь Олега Базилевича прийшли президент "Динамо" Ігор Суркіс, віце-президент УЄФА Григорій Суркіс, перший віце-президент "Динамо" Віталій Сівков, генеральний директор "Динамо" Резо Чохонелідзе, головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич, тренерський штаб і команда в повному складі, а також ветерани "Динамо", збірних СРСР і України, футболісти, тренери, журналісти й уболівальники.

Після панахиди Олега Петровича поховали на Байковому кладовищі на ділянці 42А, пліч-о-пліч з іншими "динамівцями" і його давнім другом – Валерієм Лобановським.

Читайте також: Помер легендарний футболіст і тренер збірної України Олег Базилевич

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор