Хацкевич - про перемогу над "Шахтарем": Найпрекрасніше - це рахунок на табло

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич - поділився думками щодо матчу Суперкубка України з "Шахтарем" (2:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт "Динамо".

"Динамо" свідомо віддало ініціативу "Шахтарю".

"Початок першого тайму і перші хвилини другого були за "Шахтарем". Десь ми неправильно розташовувалися. Але в цій грі ми і не планували більше контролювати м'яч, оскільки на даний момент наш функціональний стан не дозволяє цього робити. У "гірників" технічні швидкі футболісти намагалися організовувати переходи з оборони в атаку, причому перший момент ми організували для суперника самі, коли Миколенко віддав неточну поперечну передачу, але надійно зіграв Бойко. Ми також намагалися відповідати до перерви своїми випадами.

Що стосується другого тайму, то найпрекрасніше - це рахунок на табло. Хлопці витримали. Перед грою ми сказали їм, що якщо ми є чинними володарями трофею, то не маємо права його віддавати. Напевно, після перерви мали проявляти характер, морально-вольові якості, і є над чим працювати, але у нас є потенціал для підсилення атаки - одужують Циганков і Соль, а ось у Русина, на жаль, є певні проблеми зі здоров'ям.

При цьому повинен сказати, що ми ризикували, випускаючи сьогодні на гру Кадара і Вербича, які мали ушкодження, але через ігри ми повинні набирати функціональні кондиції і досягати взаєморозуміння на полі. Ризик виявився виправданим - як на мене, Вербич в першому таймі був одним з найкращих, не тільки граючи на атаку, але і в обороні допомагав", - цитує Хацкевича офіційний сайт клубу.