Кандидат у збірну України забив гол в Угорщині, але його клубу це не дуже допомогло

У матчі 33-го туру чемпіонату Угорщини "Фехервар" на виїзді розгромив "Діошдьйор" – 4:0

Кандидат у збірну України забив гол в Уг…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Півзахисник гостей Іван Петряк вийшов у стартовому складі. Ближче до перерви українець відкрив рахунок у матчі.

У другому таймі Ніколіч виправився за незабитий пенальті. Ще одним м'ячем відзначився Зівзівадзе, який вишов на заміну.

Перемога не дозволила "Фехервару" обійти "Академію Пушкаша" в турнірній таблиці. Конкурент свій матч також виграв і випередив команду українця на два очки, завоювавши срібло.

Раніше достроково чемпіоном став "Ференцварош" Сергія Реброва.