Українські футболісти допомогли грецькому клубу виграти битву за єврокубки

У матчі 34-го туру чемпіонату Греції АЕК на виїзді мінімально переграв "Панатінаїкос" – 1:0

Українські футболісти допомогли грецьком…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Долю зустрічі вирішив єдиний гол. Результативною передачею на Манталоса відзначився Карім Ансаріфард.

Вже через дві хвилини іранець забив сам, проте взяття воріт скасували через офсайд. У компенсований час господарі могли відігратися, але Мачеда не реалізував пенальті.

Зустріч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Євгеном Арановським. У складі гостей також грали українці. Дмитро Чигринський вийшов у старті, а Євген Шахов з'явився на полі на 70-ій хвилині. Олег Данченко залишився в запасі.

АЕК відірвався від "Панатінаїкоса" на шість очок за два тури до закінчення чемпіонату. Команди борються за останню путівку в єврокубки.