Хорватський захисник "Динамо" розповів про тишу в роздягальні після "0:6" в Лізі націй

Захисник "Динамо" і збірної Хорватії Йосип Пиварич прокоментував поразку від Іспанії (0:6)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на vecernji.hr.

"Динамівець" вийшов устарті на матч з іспанцями.

"Важко щось сказати, ми повинні пережити це і зробити висновки. Все пішло не так. Відчуття, ніби ми в першому таймі з двох ударів по воротах отримали 3 голи.

Ми не могли їм перешкодити це зробити, м'яч був у них постійно. Вони нас повністю переграли, крім перших 20 хвилин. Тиша в роздягальні після матчу сама про все говорить, нам нема чого сказати.

Дуже важка поразка для нас, але ми маємо сили, щоб впоратися і виправити все. Ми покажемо це вже в матчі з Англією", - сказав Пиварич.