Голкіпер-невдаха київського фіналу Ліги чемпіонів догравав матч зі струсом мозку

24-річний німецький голкіпер "Ліверпуля" Каріус на початку другого тайму отримав удар ліктем в голову від капітана мадридців Серхіо Рамоса

Як повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ESPN, в цей момент у Каріус стався струс мозку.

Через кілька хвилин Каріус припустився помилки, подарувавши м'яч форварду Каріму Бензема, а на 83-й хвилині зустрічі не впорався з дальнім ударом півзахисника Гарета Бейла.

За інформацією видання, Каріус 31 травня в Бостоні відвідав фахівця з травм голови і зробив знімки в Массачусетській лікарні загального профілю.

До лікаря Росса Зафонте, який лікує гравців НФЛ після ушкоджень голови, Каріус був направлений з ініціативи лікарів клубу, стурбованих його станом. "Ліверпуль" відмовився від коментарів з цього приводу.

Нагадаємо, що у фінальному матчі Ліги чемпіонів, який відбувся в Києві 26-го травня на НСК Олімпійський, мадридський "Реал" обіграв англійський "Ліверпуль" з рахунком 3:1.