Футбольного арбітра облили кип'ятком під час матчу

Під час матчу аргентинської футбольної ліги Сан-Хуана між "Маркесадо" і "Сан-Мартін" арбітра Розану Паз облили окропом

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Спорт-Експрес.

Інцидент стався після того, як головний суддя зустрічі припустився помилки, перервав атаку господарів, програвали з рахунком 0:1. Один з фанатів "Марсекадо" кинув термос з окропом в 46-річну Паз.

"За дві хвилини до кінця гри я відчула на своїй спині гарячу рідину, - наводить слова Паз Telesol Diario. - Тоді я покликала головного арбітра і попросила його вилити мені на спину холодної води, щоб заспокоїти біль від опіків. Ми вирішили доопрацювати зустріч до кінця, незважаючи на цей інцидент.

Сподіваюся, такого більше не повториться, адже на моєму місці може бути будь-який суддя. Це підриває імідж спорту. Але мене не зупинить цей випадок - я люблю свою роботу".