Футбольний клуб Першої ліги відмовляється догравати матчі сезону

На думку голови наглядової ради "Миколаєва" Сергія Кантора, результати нинішнього сезону варто анулювати для всіх клубів

Футбольний клуб Першої ліги відмовляєтьс…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт МФК "Миколаїв". "29-го травня на електронну пошту МФК "Миколаїв" надійшов лист від ПФЛ, в якому нас, по суті, поставили перед фактом, що рішення, яке ухвалили на раді ліг 21.05.2020 (про дострокове завершення чемпіонату-2019/2020) треба переголосувати, – зазначив Кантор. – Від самого початку виникнення цих визнаних у всьому світі форс-мажорних обставин і дотепер ми, як клуб, дотримуємося однієї позиції, про яку ми неодноразово заявляли в пресі і безпосередньо на самій раді"!

"Ми вважаємо, що завершення чемпіонату без обміну між лігами є найраціональнішим і наймудрішим рішенням щодо всіх клубів, які брали участь в нинішньому розіграші. Поважаймо своє рішення! Єдине, що я вважаю правильним, – затвердити дату початку наступного сезону, який, на нашу думку, за сприятливої епідеміологічної ситуації повинен розпочинатися в середині липня, як і минулими роками", –підсумував голова наглядової ради "Миколаєва".

Доля сезону у Першій лізі стане відома 5-го червня.

Читайте також: Несподіваний клуб Першої ліги вийшов на 3-тє місце в Україні за підписниками в Youtube

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"