Футбольні "Карпати" прагнуть "очистити" ФФУ від італійців

Сьогодні мали відбутися загальні збори учасників української Прем'єр-Ліги – головне питання порядку денного – можливе розширення української еліти

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Footballua.tv. Однак його так і не обговорили, адже не було кворуму. На засідання прибули представники тільки 6-ти клубів – "Динамо", "Зорі", "Карпат", "Олімпіка", "Арсеналу" і "Десни".

Відсутність кворуму на зборах УПЛ має своє пояснення. Є інформація, що клуби, які не прибули, таким чином висловили своєрідний протест, адже ще напередодні знали, що на засіданні будуть говорити не про сам формат і його зміни, а спробують ініціювати відставку Франческо Баранки, голови Комітету етики та чесної гри, про що, власне, в емоційній формі висловлювався президент "Олімпіка" Владислав Гельзін. А ось львівські "Карпати" були готові голосувати так званим пакетом, хоча юридичної сили таке голосування не набуло би.

Віце-президент "Карпат" Ігор Смалійчук: "Якщо йдеться про голосування, ми би хотіли голосувати пакетом. Тобто всіх італійців – в один пакет, і ставити питання про довіру чи недовіру до них. На сьогоднішній день особисто я бачу тільки гарні інтерв'ю та те, що хлопці літають туди-сюди бізнес-класом. Це єдине, що я поки що запримітив в їхній роботі. Проти Лучі – однозначно. Проти Баранки – вислухаю аргументи своїх колег".

Читайте також: Керівники клубів провалили загальні збори Прем'єр-ліги

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор