Футболіст збірної України відіграв визначальну роль у важливому матчі в Бельгії

Захисник збірної України Едуард Соболь відзначився результативною передачею за "Брюгге" в чемпіонаті Бельгії

Футболіст збірної України відіграв визна…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. "Брюгге" в поєдинку 13-го туру на виїзді зустрічався із "Сент-Трюйденом". Український легіонер "чорно-синіх" Едуард Соболь вийшов на поле у ​​стартовому складі гостей.

Перший тайм завершився внічию – 1:1. А на 49-ій хвилині Соболь підхопив м'яч поблизу лінії штрафного майданчика і м'яко накинув його до одинадцятиметрової позначки. Там найрозумнішим виявився Дост, який оформив дубль і вивів "Брюгге" вперед.

2:1 – підопічні Філіпа Клемана набрали 26 очок та вийшли на перше місце у турнірній таблиці.