Український футболіст важливим голом допоміг своєму клубу врятувати нічию в Іспанії

У матчі 13-го туру іспанської Сегунди хіхонський "Спортінг" на виїзді зіграв внічию з "Луго" – 1:1

Український футболіст важливим голом доп…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Уа-Футбол. Господарі на початку другого тайму відкрили рахунок у поєдинку.

А на 78-ій хвилині зустрічі український захисник Богдан Мілованов зрівняв рахунок та приніс нічию для "Спортінга".

Цього сезону другої за рангом іспанської першості 23-річний Мілованов 10 разів з'явився на полі.

У турнірній таблиці хіхонський "Спортінг" перебуває на 5-му місці серед 22-ох команд. "Луго" розташувався на 13-ій позиції.