Футболіст "Динамо" встановив унікальне досягнення в Лізі чемпіонів

Гравець "Динамо" Жерсон Родрігес став першим громадянином Люксембурга, який зіграв у груповому етапі найпрестижнішого єврокубка

Футболіст "Динамо" встановив унікальне д…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Football.ua. "Динамо" стартувало в груповому етапі Ліги чемпіонів з поразки від туринського "Ювентуса" з рахунком 0:2, яка стала для "біло-синіх" першою під керівництвом Мірчі Луческу.

Незважаючи на це, деякий привід для радості, як мінімум, в одного футболіста київського клубу все таки є. Нападник Жерсон Родрігес став першим в історії люксембуржцем, який зіграв у груповому етапі Ліги чемпіонів.

25-річний футболіст з'явився на полі в матчі з Ювентусом в другому таймі, замінивши на 60-ій хвилині Карлоса Де Пену. За наданий час Жерсон не встиг вплинути на кінцевий результат.