ФІФА "забрала" у росіянина гол на Кубку Конфедерацій

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) в офіційному протоколі змінила ім'я автора першого гола, забитого на Кубку конфедерацій з футболу, який проходить на Росії

Про це повідомляє Depo.Сектор.

М'яч був забитий у матчі відкриття турніру між збірними Росії та Нової Зеландії, який почався о 18:00 в Санкт-Петербурзі. На 31-й хвилині після удару російського півзахисника Дениса Глушакова м'яч потрапив в штангу, і в момент перетину снарядом лінії воріт виникла плутанина: кілька гравців новозеландської команди намагалися його вибити, а Глушаков - добити у ворота.

Спочатку на офіційному сайті ФІФА автором м'яча був зазначений Глушаков, проте з часом гол був перекваліфікований як автогол і переписаний на новозеландця Майкл Боксолла.

У матчі збірних Росії і Нової Зеландії на даний момент триває другий тайм, рахунок 1: 0 на користь росіян.

Нагадаємо, з сьогоднішнього дня і до 2 липня на Росії відбуватиметься Кубок Конфедерацій - турнір, що традиційно проводиться за рік до початку чемпіонату світу і в якому беруть участь збірна з країни-господарки майбутнього мундіалю, чинний чемпіон світу і чемпіони континентів.