ФФУ: У "Динамо" є три тижні після отримання рішення, щоб оскаржити його в Лозанні

Сьогодні Апеляційний комітет ФФУ затвердив технічну поразку "Динамо" в "Маріуполі" - 0:3

Depo.
14 листопада 2017 18:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на oфіційний сайт ФФУ.

Сьогодні, 14 листопада, відбулося засідання Апеляційного комітету Федерації футболу України з розгляду апеляційних скарг ФК "Динамо" Київ на рішення Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ від 11 серпня 2017 року щодо зарахування технічних поразок за неявку команд клубу на матчі чемпіонатів U-19, U-21 та УПЛ, які мали відбутися в м. Маріуполі, відповідно, 18-го, 26-го, та 27-го липня цього року. За результатами розгляду Апеляційним комітетом вирішено у задоволені апеляційних скарг відмовити, а рішення КДК ФФУ залишити без змін.

Рішення Апеляційного комітету може бути оскаржене до Спортивного арбітражного суду у м. Лозанна (Швейцарія), не пізніше 21 дня з моменту його отримання.

Нагадаємо, сьогодні Апеляційний комітет ФФУ затвердив технічну поразку "Динамо" в "Маріуполі" - 0:3. Це ж стосується і команд U-21 і U-19 київського клубу, які також не прибули на матчі.

Матч 7-го туру Української Прем'єр-ліги "Маріуполь" - "Динамо", який був запланований на 27 серпня, не відбувся через неявку команди гостей. Кияни мотивували своє рішення відсутністю гарантій безпеки в Маріуполі з боку державних структур і запропонували зіграти на нейтральному полі.

Однак члени Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ, вивчивши наявні у них документи, присудили "Динамо" поразку - 0:3. Кияни збиралися оскаржити це рішення в правовому полі, але потім запропонували клубам УПЛ позначити свою позицію з приводу можливості проведення зустрічі, яка не відбулася раніше. Мовляв, якщо більшість клубів УПЛ дасть добро, "Динамо" таки готове буде зіграти в "Маріуполі".

"Динамо" підтримала більшість членів УПЛ ("Зоря", "Олександрія", "Зірка", "Карпати", "Олімпік", "Чорноморець" і "Сталь"). Сам "Маріуполь", а також "Шахтар" і "Ворскла" були проти ініціативи, а "Верес" утримався.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор