"Ференцварош" Реброва не втримав перевагу в два м'ячі в матчі чемпіонату Угорщини

Олександр Зубков не допоміг "Ференцварошу" втримати переможний рахунок у матчі чемпіонату Угорщини проти "Мезекйовешда" (2:2)

"Ференцварош" Реброва не втримав переваг…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. "Ференцварош" Сергія Реброва в гостьовому поєдинку 21-го туру угорської першості зустрічався з "Мезекйовешдом".

Український наставник залишив у запасі Олександра Зубкова, а Ігор Харатін не потрапив в заявку.

У господарів поєдинок в стартовому складі розпочав наш захисник Андрій Нестеров, а ще три українці (Рябенко, Месхі та Вайда) залишилися на лаві запасних.

Зубков з'явився на полі на 62-ій хвилині матчу, за рахунку 2:1 на користь "Ференцвароша". Наш співвітчизник не вирізнявся результативними діями, а на 73-ій хвилині господарям ще й вдалося зрівняти рахунок. У підсумку, нічия – 2:2.

Підопічні Сергія Реброва набрали 50 очок і, як і раніше, перебувають на чолі турнірної таблиці угорського чемпіонату. "Академія Пушкаша" відстає на 12 пунктів.