Футболіст збірної України не забив пенальті за "Ференцварош", клуб Реброва не переміг

Півзахисник "Ференцвароша" Ігор Харатін не забив з пенальті в матчі 18-го туру чемпіонату Угорщини проти "Кішварди" (1:1)

Футболіст збірної України не забив пенал…

Про це повідомляє Depo.Сектор. 25-річний українець на 12-ій хвилині, за рахунку 0:0, пробив у воротаря з 11-метрової позначки.

Згодом "Ференцварош пропустив гол, і лише на 59-ій хвилині Узуні зрівняв рахунок. Вирвати перемогу команда Сергія Реброва не змогла.

Українці Ігор Харатін та Олександр Зубков вийшли у стартовому складі "Ференцвароша", однак за ходом другого тайму їх обидвох замінити.

Цього сезону Ігор Харатін забив 6 голів за будапештський клуб, 5 з них – із пенальті.