Фанати знакового європейського клубу зірвали матч і відібрали у гравців футболки

Фанати "Грасхопперса" спробували атакувати футболістів команди під час матчу швейцарської суперліги проти "Люцерна"

Про це повідомляє Depo.Сектор. За рахунку 4:0 на користь суперника вони спробували вибігти на поле і вимагали гравців зняти футболки та шорти, тому що вони "не гідні носити форму клубу".

Через заворушення суддя змушений був зупинити гру і прийняв рішення про її дострокове завершення після 16-хвилинного очікування.

Після того, як матч офіційно перервали, декілька футболістів "Грасхопперса" справді віддали футболки уболівальникам.

Дисциплінарна комісія швейцарської ліги тепер повинна прийняти рішення з приводу подальшої долі матчу.

"Грассхопперс" - найтитулованіший клуб в історії Швейцарії (27 чемпіонських титулів). Цього сезону клуб вперше за 70 років вилетів з елітного дивізіону.