Фанатам французького клубу заборонено відвідувати матчі після заворушень у Парижі

Футбольний клуб "Ліон" виступив із заявою після заворушень у гостьовому матчі 1/32-ої фіналу національного кубка проти "Парижа"

Фанатам французького клубу заборонено ві…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт ліонського клубу. Така заборона діятиме доти, поки не встановлять особи хуліганів.

Таким чином "Ліон" забороняє групам уболівальників відвідувати виїзні матчі.

У п'ятницю, 17-го грудня, під час перерви вболівальники гостей напали на фанатів "Парижа", в результаті глядачі з трибун вибігли на поле. Також вони використали піротехніку.

Матч у результаті не дограли, після першого тайму рахунок був 1:1. Долю гри визначать дисциплінарні органи французького футболу.