Євро чи влада: Як легенду "Динамо" поставили перед вибором

Помічник Андрія Шевченка у збірній України Олександр Шовковський – один із кандидатів на державну посаду в українському уряді

Євро чи влада: Як легенду "Динамо" поста…

Колишньому воротареві національної збірної України та "Динамо", а нині одному з тренерів "синьо-жовтих" Олександрові Шовковському запропонували роботу в уряді – керувати спортом в Україні. Поки що це лише кулуарна інформація без офіціозу. Тому жодних подробиць щодо неї немає, як і реакції від самого Шовковського. Але варіант цікавий.

У владних кабінетах, мабуть, зрозуміли помилку та вирішили розділити Міністерство культури та Міністерство молоді та спорту. Для початку створять Державну агенцію спорту під управлінням Міністерства культури. Нинішній Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський більше не матиме стосунку до спортивних питань. Це ще не посада Міністра спорту, але вже дуже близько.

Владні мужі придумали, що керувати такою агенцією мала би не тільки ефективна, але й медійна особа, якою є, без сумніву, один із найавторитетніших, найерудованіших і найінтелектуальніших серед колишніх спортсменів Олександр Шовковський.

Тільки ось чи потрібно це для СаШо прямо зараз, адже попереду в нього, як у тренера національної збірної України з футбол, Євро-2020. "Синьо-жовті" феєрично пробилися у фінальну частину чемпіонату Європи, провівши без поразок 2019-ий рік (до речі, це рекорд нашої "націоналки"). У тренерському штабі Андрія Шевченка Олександр Шовковський видається органічною одиницею, одним із тих, хто створює відповідний мікроклімат у колективі, що сприяє й успіхам на футбольних полях. Тож багато хто запитує: чи варто на порозі такого футбольного шансу "вляпуватися" в брудну політику?..

Але з іншого боку, Олександр Шовковський – людина амбітна, яка прагне розвивати й урізноманітнювати свою кар’єру в різних напрямках. А таку посаду, образно кажучи, "головного спортсмена України" можуть і не запропонувати вдруге. Тож роздумувати є над чим.

До того ж, колишнього воротаря "Динамо" називають цілком гідним того, щоби замахнутися на такий кар’єрний стрибок, мовляв, незважаючи на відсутність відповідного досвіду та певних управлінських навиків, в нього є всі передумови стати позитивним героєм у цій історії. Бо так сталося, що спортивним міністерством зазвичай керують люди з малим відсотком довіри – насамперед серед самих спортсменів та людей спорту. Цього ж разу могло би вийти зовсім по-іншому.

Однак ті, хто добре знає Олександра Шовковського, його характер і життєві принципи, все ж схильні вважати, що знаменитий голкіпер не захоче змінювати нинішню тренерську роботу на владні кабінети. Він, звичайно, добре обдумає пропозицію, зважить усі "за" і "проти" та, врешті-решт, залишиться на улюбленій стезі, суто практичній, яка дає більше творчого задоволення, ніж чиновницька рутина. Хоча дочекаймося, як розгортатимуться події надалі...

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"