Епатажний тренер "Ліверпуля" назвав головну помилку своєї команди в матчі з "Атлетіко"

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп прокоментував поразку в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з "Атлетіко" (2:3 ДЧ)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт УЄФА.

За сумою двох ігор "Ліверпуль" програв з рахунком 2:4 і вилетів з розіграшу турніру.

"Шукаю правильні слова. Нашою головною помилкою було те, що ми забили другий гол в додатковий час, а не в основний. Ми прекрасно зіграли в основний час, хлопці провели приголомшливий матч, але голи, які ми пропустили, неможливо пояснити.

Після другого голу команда помітно втомилася. У гравців забилися ноги, пропала та легкість, з якою ми грали в перші 90 хвилин. Подачі були вже не такі хороші. Я хотів, щоб хлопці в першому таймі подавали так, як в епізоді з першим забитим м'ячем, але вони про це забули", — сказав Клопп.