Емоційний італійський тренер "Шахтаря" ще раз пояснив, чому приїхав в Україну

Головний тренер "Шахтаря" Роберто Де Дзербі поділився враженнями від роботи в донецькому клубі

Емоційний італійський тренер "Шахтаря" щ…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на youtube-канал "Шахтаря". "Я прибув сюди з великим ентузіазмом, я хочу отримувати задоволення від роботи, – наголосив Де Дзербі. – Я прибув в клуб, який вважаю топовим".

"Гравці – дуже сильні, хочу прищепити їм своє бачення гри і бути для них прикладом, – додав італійський фахівець. – Звичайно, перші враження чудові. Мені здається, все занадто прекрасно, щоб бути правдою. У мене вже зараз встановилися хороші взаємини з працівниками клубу".

"Футболісти – професіонали, які досить серйозно ставляться до своїх обов'язків. У мене недавно з'явилася можливість познайомитися, і я радий тому, що побачив. У нас є всі передумови до того, щоб провести чудовий сезон", – сказав Де Дзербі.

 

Читайте також: Тренер "Шахтаря" побажав Еріксену повернутися у великий футбол

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme