Екстренер "Динамо" Хацкевич знову зганьбився на Росії

У матчі 11-го туру РПЛ "Тамбов" здобув перемогу над "Ротором": зустріч в Волгограді завершилася з рахунком 2:0 на користь гостей

Про це повідомляє Depo.Сектор.

На 28-й хвилині "Ротор" не реалізував пенальті: удар Зуріко Давіташвілі відбив Сергій Рижиков. Відкрити рахунок "Тамбов" зумів на 57-й хвилині, коли Олександр Карапетян завдав точного удару по воротах волгоградської команди. Остаточний результат на табло встановив Герман Онугха, який відзначився на 82-й хвилині.

Після цієї перемоги "Тамбов" c 11 очками піднявся на 12-е місце в таблиці РПЛ. "Ротор" з 3 очками розташовується на останній, 16-й сходинці.

У наступному турі "Ротор" 24 жовтня зіграє в гостях з "Локомотивом", а "Тамбов" 25 жовтня очікує виїзна гра з "Уралом".