Екс-футболіст "Динамо" категорично заперечив "братство" українців і росіян

Захисник "Нефтчі" Кирило Петров поділився своєю думкою щодо політичної ситуації навколо України і Росії

Екс-футболіст "Динамо" категорично запер…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію і Бомбардир. "В Азербайджані своя ситуація. Я живу тут і знаю історію з боку Азербайджану. Але я не знаю історії з іншого боку, – зазначив український легіонер "Нефтчі". – Тут був геноцид в якомусь селі. Зайшли вірмени, всіх знищили, дітей, вагітних. Було страшно. У Баку є проспект Ходжали і монумент на честь цього селища".

"Я знаю, що це один з моментів, чому азербайджанці не люблять вірмен, – додав Петров. – Ти можеш просто вбити, але вони знущалися. Але я не знаю багато чого і не можу розповісти з цієї причини. Це політичні моменти і не хочу туди сильно влазити. Так само, як і в ситуації України з Росією. Але ми ніколи не були там якимись братами, оскільки завжди відрізнялися: і характером, і поведінкою і в багатьох аспектах. Вони братами ніколи не були для мене".

"Нехай моє прізвище і Петров, не знаю, від якого діда воно дісталося, – зауважив футболіст. – Мене тут росіянином не вважають. Називають "Кирило". Росіян в Азербайджані не люблять. Як мені розповідали, коли 1991-го року Росія хотіла забрати Азербайджан, військові чи не танками давили людей, які, взявшись за руки, утворили ланцюг. Але азербайджанці відстояли своє право і свою державу".

"Сюди приїжджає чимало росіян, але вони ведуть себе не так, як ми. Ми більш привітні і спокійні, вони – більш нахабні. Тому завжди так було, що ми начебто і схожі зовні, але дуже різні насправді", – сказав Петров.

Читайте і дивіться також: Як веселий екс-"динамівець" Баку підкорив

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook