Два голи і відбите пенальті: "Динамо" впевненою перемогою завершило турецький збір

В останньому товарсиькому матчі турецького збору київське "Динамо" обіграло своїх тбіліських одноклубників (2:0)

Два голи і відбите пенальті: "Динамо" вп…

Про це повідомляє Depo.Сектор

"Динамо" (Київ, Україна) – "Динамо" (Тбілісі, Грузія) 2:0

Голи: Кендзьора, 24; Русин, 53

Нереалізоване пенальті: Кухіанідзе, 85 (воротар)

"Динамо" (Київ): Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко (Піваріч, 59), Сидорчук (Кадірі, 84), Шепелєв (Андрієвський, 84), Буяльський (Караваєв, 71), Дуелунд (Шапаренко, 79), Вербіч (Де Пена, 76), Русин (Фран Соль, 79)

На завершення турецької підготовки підопічні Олексія Михайличенка зіграли спаринг з одноклубниками зі столиці Грузії, які є чинними чемпіонами своєї країни. Кияни загалом підтвердили вищий клас і заслужено перемогли.

Варто наголосити, що "Динамо" у цій грі зіграли у відносно основному складі, який ми, швидше за все, побачимо і під час офіційних матчів чемпіонату України.

На 24-ій хвилині Дуелунд подав із кутового, Попов головою скинув м'яч на дальню штангу, куди набіг Кендзьора і пробив воротаря – 1:0.

На 53-ій хвилині Русин точним ударом головою замкнув навіс Буяльського на лінію воротарського майданчика – 2:0.

На 85-ій хвилині арбітр матчу призначає пенальті у ворота "Динамо" після падіння бразильця Пернамбуко (ще недавно виступав за "Львів", а тепер перйшов у тбіліську команду) в карній зоні киян. Але Бущан вгадав напрямок удару Кухіанідзе з 11-метрової позначки і відбив м'яч.