"Динамо" обіграло друголіговий "Минай" у вольовому стилі

На перерву команди пішли за переваги господарів закарпатців (1:0), однак, тільки-но вийшовши з роздягальні, футболісти зі столиці ошелешили суперників – 1:3

Про це повідомляє Depo.Сектор. Допомогли команді Олександра Хацкевича й заміни, оскільки легіонери Дуелунд та Буено не зовсім вдало ввійшли у гру на закарпатському стадіоні. До перерви у киян гра не йшла.

Та після перерви "динамівці" все ж зуміли довести втомленому суперникові, хто тут фаворит і володіє більшою футбольною майстерністю. Таким чином футболісти київського "Динамо" вийшли у наступний етап кубкових змагань.

"Минай" – "Динамо" – 1:3

Голи: Гегедош, 21 – Шапаренко, 50, 54; Гармаш, 58

"Минай": Мелашенко, Беца, Ощипко, Стасюк, Гавриленко, Лобода, Микуляк, Пиняшко, Смокоровський, Гегедош

"Динамо": Бущан, Морозюк, Бурда, Шабанов, Піваріч, Андрієвський, Шапаренко (Че-Че, 70), Дуелунд (Буяльський, 46), Смирний, Буено (Гармаш, 46), Супряга