Луческу з "Динамо" розібрався з "Шахтарем" в Суперкубку України (Як це було)

Київське "Динамо" і донецький "Шахтар" зустрічалися на НСК "Олімпійський" в матчі за Суперкубок України

Луческу з "Динамо" розібрався з "Шахтаре…

Depo.Сектор стежив за всім, що відбувалося до і під час гри непримиренних суперників.

22:54 – Звучить фінальний свисток! Мірча Луческу обіграв свою колишню команду з рахунком 1:3 і завоював дебютний трофей з київським "Динамо"!

22:42 Фран Соль, який вийшов на заміну в другому таймі, забив третій гол у ворота "гірників".

22:03 – Поєдинок відновився. Очікуємо продовження феєричної гри.

21:48 – Завершився перший тайм матчу за Суперкубок країни. 1:2 на користь київського клубу.

21:40 – Жуніор Мораес відігрує один гол в матчі за Суперкубок країни. Цікавий матч проходить у Києві.

21:34 – Жерсон Родрігес забиває другий м'яч у ворота "гірників". Красивим голом відзначився люксембуржець, перекинувши Андрія П'ятова.

21:22 – Відкриває рахунок в матчі "Динамо"! Зв'язка Родрігес-Сидорчук-Де Пена завершилась взяттям воріт Андрія П'ятова.

21:01 – Матч за Суперкубок України стартував. Вболіваємо за красивий футбол!

20:43 – Зірки "Шахтаря" розім'ялись на НСК "Олімпійський":

20:14 – Мірча Луческу виставляє несподіваний склад на матч з "Шахтарем":

20:09 – Склад "Шахтаря" на матч проти "Динамо":

19:37 – НСК "Олімпійський" готовий до принципової битви!

17:39 – Лідер "Шахтаря" побоюється "Динамо" через Луческу. Цікава заява.

15:13 – Букмекерські контори оновили котирування на матч за Суперкубок України: "Шахтар" став іще більшим фаворитом, в "Динамо" чомусь вірять менше.

13:20 – На передматчевій нараді, яка відбулася вранці в день гри, затвердили, в яких комплектах форми проведуть матч команди. Номінальні гості, якими є кияни, зіграють у домашній білій формі (голкіпер – у сірому), "гірники" вийдуть на поле в традиційних помаранчево-чорних футболках та чорних шортах (голкіпер – у зеленому).

12:12 – Стало відомо, скільки вболівальників впустять на фінал Суперкубка України.

11:11 – І все ж цього сезону у традиційному протистоянні "Динамо" та "Шахтаря" є особливий підтекст.

10:10 – Матчі за Суперкубок вважають ледь не товариськими.

Такими були післяматчеві емоції "динамівців" минулого року після перемоги над "гірниками.

Минулого сезону в суперкубковому поєдинку тих же суперників "Динамо", яке тоді ще тренував Олександр Хацкевич, обіграло "Шахтар" з рахунком 2:1.

Для перегляду відеоогляду зустрічі річної давнини перейдіть на Youtube.