"Динамо" та "Ворскла" зганьбились в заключних матчах року Ліги Європи (Як це було)

Завершились усі матчі 6 туру групового етапу Ліги Європи

"Динамо" та "Ворскла" зганьбились в закл…

"Динамо" достроково посіло першу сходинку турнірки, а "Ворскла" посіла третю сходинку у своєму квартеті.

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим, що стосувалося поєдинків Ліги Європи.

23:53 - Звучить фінальний свисток. Команди не зуміли забити у другому таймі, але "Спортінг" показав свою силу у першій частині поєдинку - 3:0 на користь лісабонців.

23:03 - Другий тайм матчу в Лісабоні стартував. Сподіваємось на конкурентний футбол від нашої команди.

22:50 - З'явилась статистика першого тайму матчу "Спортінг" - "Ворскла". Невтішні цифри для української команди:

22:45 - Рахунок в матчі вже 3:0. Схоже, що буде ганебний розгром української команди. Автогол у пасиві захисника гостей Даллку.

22:35 - Ще один м'яч влітає у сітку воріт полтавського клубу. Цього разу Мігель Луїш "розписався" у воротах "Ворскли".

22:18 - Рахунок в матчі відкрито! Господарі поля після помилки "Ворскли" у захисті пробили голкіпера української команди. М'яч в активі нападника "Спортінга" Фредді Монтеро.

22:01 - Матч "Спортінг" - "Ворскла" розпочався. Українська команда змагається за третю сходинку групи Ліги Європи.

21:56 - Матч в Лісабоні ажіотажу не викликав, але досить багато вболівальників на трибунах:

21:50 - Фінальний свисток. "Динамо" програє "Яблонцю" - 0:1.

21:39 - Півзахисник "Динамо" Міккель Дуелунд отримав важку травму в матчі з "Яблонцем". На 75-й хвилині матчу данець отримав травму ноги, невдало виконавши удар по воротах метрів з 10. Відразу після цього його замінив Олександр Андрієвський. Дуелунд не зміг самостійно покинути поле, він був транспортований стюардами на спеціальному авто.

21:28 - Півзахисник "Динамо" Георгій Цітаішвілі дебютував за команду в Лізі Європи. На 59-й хвилині матчу проти "Яблонця" він замінив Миколу Шапаренка. 18-річний хавбек до цього матчу лише раз виходив на поле у складі головної команди киян - в кубковому матчі з "Шахтарем".

21:12 - На матчі "Динамо" з "Яблонцем" в секторі київських фанатів, попри те, що команда поки поступається в рахунку, панує гарний настрій.

Цікаво, що і фанати чехів доволі спокійно реагують на свою поточну перевагу.

20:51 - З'явились стартові склади команд на матч "Спортінг" - "Ворскла". Український клуб спробує взяти очки у виїзному поєдинку.

20:48 - кінець першого тайму. Ось статистика першої половини гри.

20:08 - на 10 хвилині матчу рахунок відкрив гравець "Яблонця" Долежал.

19:55 - Почали.

Раніше повідомлялося, що матч відвідає 17-18 тисяч вболівальників.

19:30 - На матч очікують 17-18 тисяч уболівальників.Цікаво, що 12 грудня на цьому ж стадіоні відбувся матч заключного туру групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" - "Ліон", який відвідали 38 916 глядачів.

19:00 - В соцмережах з'явилось відео, як працівники відновлювали газон після вчорашнього матчу "Шахтаря" та готували стадіон до матчу "Динамо" з "Яблонцем".

Can't stop....⚽ #NSCpitch

Допис, поширений Стельмах Максим (@stelmakh_maks)

18:43 - Стартові склади команд.

"Динамо": Бущан – Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко – Шепелєв, Сидорчук (к) – Циганков, Шапаренко, Вербіч – Бєсєдін

"Яблонец": Груби – Голеш, Говорка, Лішка, Ганоушек – Травнік, Кратохвіл, Хюбшман (к), Йововіч – Храмоста – Долежал

18:12 - Ще вчора свій матч в Лізі чемпіонів тут проводив донецький "Шахтар". Візуально газон не виглядає "вбитим".

:38 - Головний тренер "Яблонця" Петро Рада напередодні перед ттренуванням допомагав розчищати поле київського стадіону "Динамо" ім. Валерія Лобановського від снігу.

16:05 - Головний тренер "Спортинга" Марсель Кейзер оголосив заявку з 18-ти чоловік, який завтра зможуть зіграти з "Ворсклою". Цікаво, що в заявку потрапив цілий ряд молодих футболістів, серед яких троє гравців молодіжної U-23 команди, а також пара гравців, які тільки в цьому сезоні почали залучатися до основи.

16:00 - Півзахисник "Яблонця" Томаш Хюбшман розповів про те, що відвідав матч "Шахтар" – "Ліон" на НСК "Олімпійський".

15:30 - Ось зміни в роботі метро в Києві.

Так, 13 грудня перед початком футбольного матчу між командами "Динамо" (Київ) та "Яблонець" (Чехія) на НСК "Олімпійський" із 18:55 до 19:55 станцію метро "Олімпійська" буде зачинено на вхід та вихід, "Палац спорту" – на вихід, "Площу Льва Толстого" – на вхід.

На цей час поїзди слідуватимуть повз станцію "Олімпійська" без зупинки. Після закінчення футбольного матчу можливе обмеження для пасажирів на вхід до цих станцій.

15:00 - Захисник "Динамо" Микола Морозюк розповів про настрій у колективі перед заключним матчем року проти чеського "Яблонця" та поділився думкою про суперника.