"Динамо" поділило очки з "Лугано", а "Олександрія" поступилась "Генту" Яремчука у Лізі Європи (Як це було)

В заключному турі групового раунду Ліги Європи київське "Динамо" зіграло внічию зі швейцарським "Лугано" (1:1), а "Олександрія" на виїзді поступилась бельгійському "Генту" (2:1)

"Динамо" поділило очки з "Лугано", а "Ол…

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час матчів Ліги Європи.

12 грудня

23:50 - Поєдинок завершився. "Гент" здобуває мінімальну перемогу з рахунком 2:1.

23:27 - Відео найяскравіших моментів першого тайму матчу "Гент" – "Олександрія":

23:12 - Відігрує один м'яч "Олександрія"! Денис Мірошниченко отримав м'яч на відскоку і, незважаючи на те, що він далеко від воріт, завдав відмінний удар в нижній, лівий від себе, кут воріт!

23:01 - Матч продовжується. "Олександрії" потрібно забивати, щоб гідно завершити єврокубкову кампанію.

22:53 - З'явилась статистика перших 45 хвилин зустрічі матчу "Гент" – "Олександрія":

22:46 - Перший тайм завершився. Поки без шансів "Олександрія" поступається "Генту". Рахунок матчу 2:0 на користь господарів поля.

22:40 - З'явився огляд матчу "Динамо" – "Лугано" (0:0):

22:16 - Знову забиваютть господарі. Після отримання відмінного пасу Лоран Депуатр ("Гент") пробив точно в правий нижній кут воріт.

22:07 - Відкриває рахунок бельгійський "Гент". Лоран Депуатр показав чудову індивідуальну техніку, а потім пробив, увірвавшись в штрафний майданчик. М'яч опинився в нижньому куті воріт.

22:00 - Поєдинок в Бельгії стартував! Побажаєм успіху підопічним Володимира Шарана в непростому матчі.

21:59 - Так виглядають трибуни стадіону в Генті:

Buffalooooo

Допис, поширений Eric de Wagenaere (@eric_de_wagenaere)

21:49 - Звучить фінальний свисток. "Динамо" вириває нічию в матчі з "Лугано" (1:1), але вилітає з єврокубків.

21:48 - Таки зрівнює рахунок київське "Динамо"! Віктор Циганков забиває важливий гол наприкінці зустрічі.

21:26 - Поєдинок "Гент" – "Олександрія" пройде під звуки дощу.

21:02 - Розпочався другий тайм матчу "Динамо" – "Лугано". "Динамівцям" потрібно забивати мінімум двічі.

21:01 - Тим часом з'явились стартові склади команд матчу "Гент" – "Олександрія":

20:53 - З'явилась статистика матчу "Динамо" – "Лугано" після 45 хвилин. Господарі володіють перевагою, але це киянам не приносить результату:

20:42 - Арбітр свистить, чим сигналізує про завершення першого тайму. "Динамівці" поступаються з рахунком 0:1.

20:40 - Забиває гол "Лугано"! Відмінний навіс і Марко Аратора отримує м'яч в штрафному і завдає точний удар головою в лівий кут воріт.

20:36 - Віталій Буяльський забиває гол у ворота "Лугано", але боковий арбітр сигналізує офсайд. Не вийшло киянам забити "м'яч у роздягальню".

20:27 - Втрачає неймовірну нагоду київське "Динамо"! Артем Бесєдін б'є мимо з двох метрів після відмінної передачі Віталія Миколенка.

20:20 - Після першої половини першого тайму "динамівці" володіють територіальною перевагою, але до гольових моментів справа не доходить. Також багато б'ють по ногах Віктора Циганкова.

19:56 - Матч почався! Побажаємо перемоги київському "Динамо".

19:52 - Ось так виглядають трибуни київської арени перед стартовим свистком. Ажіотажу не буде:

19:49 - На НСК "Олімпійський" продовжують підходити вболівальники:

Допис, поширений rita❤ (@_ruslanovna_1214)

19:28 - В мережі з'явились фото квитків на поєдинок "Динамо" – "Лугано". Один з вболівальників похизувався покупкою:

19:13 - Гравці "Лугано вже на київській арені і налаштовуються на матч з "динамівцями":

The boys are here! #fclugano #UEL #ilmioweekend

Допис, поширений FC Lugano (@fclugano_official)

19:08 - Ось такі погодні умови зустрінуть команди на "Олімпійському":

18:48 - Вболівальники із символікою "Динамо" вже на підході до НСК "Олімпійський". Всього на арені очікується близько 20 тисяч осіб.

Допис, поширений Толя (@t_o_l_y_a._)

18:28 - З'явились стартові склади команд на матч "Динамо" – "Лугано". з перших хвилин на поле НСК "Олімпійський" вийде Тамаш Кадар, який провалив гру із "Зорею" в УПЛ.

18:25 - Тренер "Гента" лякає "Олександрію" гравцем збірної України. Сподіваємось, що напад українського клубу добряче "повозить" Ігоря Пластуна у матчі ЛЄ.

18:06 - Ось такий мужній поліцейський стежитиме за порядком на матчі "Динамо" – "Лугано". Вболівальники можуть бути спокійні за свою безпеку.

17:47 - Українські експерти вірять в успіх "Олександрії" у виїзному матчі з "Гентом". Можливо, ми справді недооцінюємо український клуб?

17:28 - Російський коментатор висміяв суперника "Динамо" в Лізі Європи. Погана прикмета?

17:08 - Вболівальники викладають свіжі світлини НСК "Олімпійський". Газон основної арени країни чудово виглядає з трибун.

16:12 - "Гент" та "Олександрія" визначились з комплектами форм на матч Ліги Європи.

Форма на матч @kaagent - @fcolexandria

Допис, поширений ФК Олександрія / FC Olexandria (@fcolexandria)

15:13 - Стало відомо, скільки вболівальників прийде на матч "Динамо" – "Лугано" у Києві. Непогано для грудня місяця.

13:11 - УЄФА оприлюднили цікаві деталі щодо матчів в групі "Динамо" в Лізі Європи.

12:49 - "Динамо" зіграє з "Лугано" в фартовій формі в матчі Ліги Європи:

12:25 - Несподівано! "Слуг народу" безкоштовно запросили на матч "Динамо" та "Лугано".

11:30 - Як виглядає стадіон в Бельгії, де сьогодні "Олександрія" гратиме з "Гентом":

10:38 - Тріо українців: заявка "Гента" на матч з "Олександрією".

08:30 - Наш матеріал по матчу ЛЄ. Все, що треба знати про вирішальний матч "Динамо" і "Лугано" в Лізі Європи.

08:09 - Стало відомо, який телеканал транслюватиме матч "Олександрії" та "Гента" в Лізі Європи.

11 грудня

20:10 - "Лугано" також потренувалося на "Олімпійському" перед матчем з "Динамо".

17:31 - Як "Динамо" тренується перед матчем з "Лугано":

16:36 - Стало відомо, який телеканал транслюватиме матч "Динамо" - "Лугано".

13:17 - Оприлюднено заявку "Лугано" на поєдинок з київським "Динамо".

10 грудня

12:07 - Стала відома програма перебування "Лугано" в Києві перед матчем Ліги Європи.

Так виглядає ситуація в групі київського "Динамо":

Розклад сил в квартеті "Олександрії":

В "Олександрії" ситуація плачевна, адже підопічні Володимира Шарана втратили шанси на пле-оф Ліги Європи. Єдиною втіхою для олександрійців стане третє місце в групі, але для цього потрібно перемагати лідерів квартету – бельгійський "Гент" і сподіватись, що "Сент-Етьєн" не виграє матч у "Вольфсбурга".

"Динамо" може претендувати тільки на друге місце в групі. Для того, щоб не стежити за результатом в паралельному матчі "Копенгаген" – "Мальме" киянам достатньо перемогти "Лугано" з перевагою в два м'ячі.