"Динамо" дало бій "Барселоні" у матчі Ліги чемпіонів (Як це було)

В рамках третього туру групового етапу Ліги чемпіонів каталонська "Барселона" на своєму полі приймала київське "Динамо"

"Динамо" дало бій "Барселоні" у матчі Лі…

На Depo.Сектор усе найцікавіше, що відбувається до та під час матчу Ліги чемпіонів. Поєдинок пройде на легендарному "Камп Ноу" і розпочнеться о 22:00 за київським часом.

4 листопада

23:49 - Фінальний свисток! "Динамо" створило чимало нагод для взяття воріт, але в підсумку поступається 2:1.

23:31 - Гоооооол! На 75 хвилині відзначився Віктор Циганков! Рахунок став 2:1 на користь "Барселони"

23:20 - На 65 хвилині Піке зробив рахунок 2:0 на користь "Барселони".

23:17 - З'явилось відео, як в першому таймі тер Штеген врятував після удару Буяльського.

@mterstegen1 #mterstegen1 #barselona @fcbarcelona

Публикация от FC Barselona (@433fcb_)

23:03 - арбітр не зарахував гол після удару головою Кендзьори. Суддя Олівер вважає, що м'яч вийшов за меж поля після навісу з кутового. рахунок залишається 1:0 на користь "Барселони".

23:01 - початок другого тайму...

22:48 - перший тайм завершився. Рахунок 1:0 на користь "Барселони".

22:07 - Мессі відзначився на 5 хвилині. Після удару з пенальті рахунок став 1:0 на користь "Барселони".

22:00 - Почали!

21:32 - Вперше за довгий час в стартовому складі "Барселони" вийде голкіпер тер Штеген.

21:11 - Ось як футболісти "Барселони" приїхали на стадіон.

20:53 - Ось стартові склади команд:

"Барселона": тер Штеген, Дест, Піке, Бускетс, Альба, Пьянич, де Йонг, Педрі, Фаті, Мессі, Грізманн.

Запасні: Нето, Пенья, Лангле, Фірпо, Роберто, Ален, Пуч, Трінкал, Дембеле, Брайтвайт.

"Динамо": Нещерет, Кендзьора, Попов, Забарний, Шепелев, Шабанов, Андрієвський, Буяльський, Циганкова, Родрігес, Супряга.

Запасні: Ігнатенко, Моргун, Сирота, Де Піна, Вербич, Ледньов, Русин, Клейтон.

20:27 - Матч відбудеться на стадіоні "Камп Ноу". Початок о 22:00.

18:33 - Головному тренеру "Барселони" Роналду Куману загрожує дискваліфікація на строк від 2 до 12 матчів за критику суддів і ВАР після матчу чемпіонату Іспанії проти "Реалу" (1:3)

17:30 - Наживо матч транслюватиме телеканал "Футбол 2".

16:51 - "Динамо" зіграє в білій формі.

13:56 – Не вірять у киян зовсім. Букмекери шокували котируваннями на матч ЛЧ "Барселона" – "Динамо".

12:15 – Ну і без казусів ніяк. Іспанці спотворили прізвище лідера "Динамо" перед матчем з "Барселоною":

10:59 – Луческу несподівано принизив "Барселону" перед матчем Ліги чемпіонів.

10:00 – Ми підготували матеріал до сьогоднішнього протистояння:

Каталонські поневіряння: Яка "динамівська" "армада" піде в бій на грізну "Барсу".

3 листопада

23:46 – Тренер "Динамо" Луческу розповів про несправедливість "страждань" від Мессі.

22:57 – Лідер "Динамо" розповів, як потрібно грати з "Барселоною".

22:11 – Мірча Луческу хотів зіграти з "Барселоною" пізніше, а не зараз.

18:43 – Стало остаточно відомо, чи відбудеться матч "Барселона" – Динамо" в середу.

17:42 – Рональд Куман несподівано пригадав, як протистояв "Динамо" на початку 90-их.

15:40 – В "Барселоні" дали змазану відповідь щодо участі зіркового Мессі у матчі з "Динамо".

15:24 – Тренер "Барселони" прокоментував майбутній матч з київським "Динамо".

14:27 – Здали тести і відправились на екскурсію: З'явилось нове відео пригод "Динамо" в Барселоні.

2 листопада

15:07 – Луческу взяв на матч з "Барселоною" 19 "динамівців".

"Динамівці" розташувались на третій сходинці групи ЛЧ, яке дає право кваліфікуватись у плей-оф Ліги Європи.

Ситуація для киян дуже сильно ускладнилася, коли цілий ряд футболістів першої команди здали позитивні тести на коронавірус. Унаслідок захворювання не допоможуть своїй команді: Георгій Бущан, Денис Бойко, Віталій Миколенко, Олександр Караваєв, Денис Гармаш, Микола Шапаренко, Тудор Белуце, Георгій Цітаішвілі, Мікель Дуелунд. Крім цих гравців через дискваліфікацію не зможе взяти участь в цьому матчі і капітан "Динамо" – Сергій Сидорчук.