Чому поїздка на російський ЧС-2018 може завершитись трагедією

Фінальний етап ЧС-2018 пройде з 14 червня по 15 липня 2018 року на Росії

Практично кожного дня з'являються нові повідомлення про потенційні небезпеки на російському Мундіалі. Давайте пригадаємо найбільш імовірні загрози прийдешнього Чемпіонату світу:

"Ісламська Держава". Дана терористична організація погрожує терактами під час проведення чемпіонату світу з футболу в 2018 році. Бойовики публікують плакати, на якому зображений терорист з автоматом в руках, а також зірки світового футболу. Останньою витівкою терористів було зображення під прицілом президента РФ Володимира Путіна, яке добряче сколихнуло російську політичну "верхівку".

Зрозуміло, що питання безпеки від терактів стоїть на перших ролях в ФІФА і втому числі боротьба з ІДІЛ. Дуже сумнівно, що російські спецслужби зможуть вчасно та ефективно відреагувати на дії, які готуються терористами. А ще більш сумнівно, що російською владою будуть зроблені всі необхідні дії вже після проведення можливого теракту. Підтвердження цьому слід бачити крізь події з масштабною пожежею в Кемерово, коли рятувальники на місце події їхали близько 40 хвилин. Що ж говорити, коли схожа трагедія відбудеться на одному з російських стадіонів, коли кількість глядачів на матчі буде перевищувати 50 тисяч осіб.

Фанатський рух. Ні для кого не секрет, що російські фани є одними з найагресивнішими у світі і додатковим доказом цьому є постійні конфлікти на останніх двох Євро. Крім того, російські ультрас вже оголосили "війну" британським фанатам і пообіцяли їх вбивати на домашньому Чемпіонаті світу. Для більшого ефекту ультрас вже шукають союзників для коаліції і аргентинський фанатський рух став ідеальним варіантом для цієї жорстокої розправи.

Хто може гарантувати безпеку мирним вболівальникам, які, можливо, навіть і не чули про фанатські розбірки між країнами. Під "роздачу" можуть потрапити пенсіонери, діти, жінки та інваліди, які просто опиняться не в тому місці і не в той час.

Політична війна. Росія поступово стає світовим вигнанцем і недавні політичні рішення щодо відправлення багатьох європейських дипломатів повинно насторожити вболівальників. В разі якогось форс-мажору звичайні вболівальники залишаться без належного захисту, адже не буде дипломатичного зв'язку на рівні двох держав. А про корумповану російську правоохоронну та суддівську системи знають у всьому світі.

Керівництво цивілізованих країн-гостей Мундіалю постійно нагадує вболівальникам та відмовляє їх від візиту небезпечного чемпіонату, адже расову та інші дискримінації на Росії ніхто не відміняв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #Росія