Чому "Динамо" не стане кращим після відставки Михайличенка
Все частіше в українських ЗМІ з'являється інформація щодо перспектив головного тренера "Динамо" Олексія Михайличенка у київському клубі
- Сектор
-
1 липня 2020 10:00

За останні місяці кого тільки не "призначали" на тренерський місток "Динамо": Сергія Реброва, Ерола Булута і відверто старенького росіянина Юрія Сьоміна. Поки все зберігається на рівні чуток, а сам президент "Динамо" Ігор Суркіс запевняє, що в нинішнього коуча "біло-синіх" є поточне завдання, яке потрібно виконувати. Але завдання стосується лише нинішнього сезону, і якщо друге місце буде випущене з рук, а в Кубку України "динамівців" чекатиме невдача, то чаші терезів можуть різко повернутися не в бік Михайличенка.
Як би там не було, відставка "динамівського" наставника нічого доброго в київський клуб не принесе.
Новому тренеру, який очолить "Динамо", потрібен буде час для "розкачування" та адаптації. Втрачені очки на старті наступного чемпіонату можуть стати черговим провалом, коли наздогнати "Шахтар" буде нереально у другій частині УПЛ. Не потрібно забувати, що "Зоря" з "Десною" не дрімають. Та й "Олександрія" може раптово "проснутись". Чи варто Ігорю Суркісу давати таку фору своїм суперникам по ходу сезону?
Швидше за все, трансферна політика киян протягом двох-трьох місяців кардинально не зміниться. Якісних кадрів в "Динамо" очікувати не варто, тому про якусь конкуренцію для "Шахтаря" важко говорити. Цілком імовірно, що й "гірники" підсиляться перед стартом сезону, а менеджмент донецького клубу вже роками робить це на високому рівні.
При таких розкладах участь нового наставника у результатах команди буде мінімальною, максимум, що він може дати – це емоційний поштовх на дві-три гри.
Схоже, що Суркісу-молодшому потрібен "ручний" тренер, який буде керований у будь-яких питаннях. Це стосується, як і кадрових питань, стартової "одинадцятки" та моделі гри. Для таких потреб ідеально підійде вітчизняний наставник, який не посміє перечити власнику команди. Фахівець із європейським досвідом на такі умови не погодиться, вимагатиме серйозні гроші на підсилення, а також захоче контролювати усі процеси в клубі.
Такого кандидата Ігор Суркіс "забракує", тому не важко спрогнозувати, що в "Динамо" найближчим часом не слід очікувати суттєвих реформ.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:50Чоловіча збірна України з пляжного футболу бойкотує матч за бронзові нагороди Євроліги-2025: відома причина ФОТО
- 10:59Збірна України з волейболу програла бельгійцям на старті чоловічого чемпіонату світу Відео
- 21:48Шанси поїхати на чемпіонат світу тануть: футбольна збірна України зіграла внічию з Азербайджаном у відборі на мундіаль-2026 ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ Відео
- 15:23Житомирське "Полісся" підписало знаного воротаря, нових гравців і екстренера – усі виступали за столичне "Динамо"
- 00:18 Футбольна національна збірна України поступилася Франції на старті відбору на чемпіонат світу-2026 ФОТО Відео
- 22:48Молодіжна збірна України з футболу з перемоги почала відбір на Євро-2027
- 16:45Відомий склад збірної України на чемпіонат світу з легкої атлетики: хто з лідерів виступить
- 15:25Остання українська тенісистка покинула US Open-2025
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 00:46"Шахтар" "на валідолі" пройшов швейцарців і гратиме у груповому етапі Ліги конференцій
- 23:59Житомирське "Полісся" було в кроці від сенсації в матчі з "Фіорентиною" на її полі, але не дотерпіло
- 23:25"Динамо" Київ перемогло ізраїльтян, але поступилося їм у боротьбі за вихід у групу Ліги Європи
- 22:43Жіноча збірна України з волейболу вперше за три десятиліття зіграла на чемпіонаті світу
- 17:45Залишилася лише одна: три з чотирьох українок уже на старті вибули з великого турніру US Open-2025
- 15:30Мінус відразу п'ять представників елітної ліги: як завершилися матчі 1/32 фіналу Кубка України з футболу та що за приз отримає переможець турніру ФОТО
- 13:54Сергій Ребров назвав склад збірної України з футболу на перші матчі відбору чемпіонату світу-2026
- 23:30Відбулися перші матчі фінального кола кваліфікації єврокубків: як виступили "Динамо", "Шахтар" і "Полісся"
- 17:00Лідер – "Динамо", у спину дихають "Шахтар" і ЛНЗ: завершується третій тур УПЛ
- 14:21Захисник Ілля Забарний провів перший матч за ПСЖ: як оцінили дебют українця