Чилійський футболіст ударив фаната, який вибіг на поле в масці півня

Матч Кубка Америки між збірними Чилі та Уругваю на знаменитому стадіоні "Маракана" в Ріо-де-Жанейро перервав фанат

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію. Він вибіг на поле в масці півня і в кольорах уругвайського прапора.

Гру зупинили приблизно на 2 хвилини. Доти, поки вболівальника не затримали. Зробити це стюардам допоміг чилійський захисник Гонсало Хара, який ударив фаната ногою.

Деякі уругвайські футболісти розпочали вимагати вилучення Хари за неспортивну поведінку, але бразильський суддя Рафаел Клаус залишив чилійця без покарання.

Матч завершився перемогою Уругваю з рахунком 1:0 завдяки голу нападника Едінсон Кавані на 82-ій хвилині.

У соцмережах вже розпочали порівнювати забіг фаната в масці півня із забігом дівчата в купальнику в фіналі Ліги чемпіонів між "Ліверпулем" і "Тоттенгемом" (2:0) в Мадриді.

Читайте і дивіться також: Як ефектний гол зіркового Кавані дозволив Уругваю обіграти Чилі