Бойова "перестрілка" "Чорноморця" й "Олександрії" в УПЛ переможця не визначила

Матчем між "Олександрією" та "Чорноморцем" відкрився 6-ий тур чемпіонату України – зафіксовано бойову нічию 2:2

Бойова "перестрілка" "Чорноморця" й "Оле…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Після відносно прісного першого тайму команди видали справжнє видовище після перерви, особливо у другій частині другого тайму.

На 69-ій хвилині Авагімян завдяки індивідуальному проходу та частці спортивного щастя у вигляді неповороткості захисників "Олександрії" та воротаря Білика вивів одеситів уперед. Через 4 хвилини м'яч рикошетом від Михайленка залетів у ворота – добре перед цим приклався до м'яча Третьяков (на фото).

На 76-ій хвилині Ванат забив за "Чорноморець", скориставшись помилкою оборонця "олександрійців" Дубри – 2:1. Але крапка у грі все ж була за гостями – це Устименку вдався хороший удар.

"Чорноморець" – "Олександрія" 2:2

Голи: Авагімян, 68; Ванат, 76 – Третьяков, 72; Устименко, 84

"Чорноморець": Кучерук, Путря, Кузик, Дубко, Авагімян (Скорко, 87), Тлумак, Кравченко (Ванат, 62), Михайленко, Брагару (Цитаїшвілі, 71), Ісаєнко (Сухоручко, 87), Бугай (Смирний, 62)

"Олександрія": Білик, Мірошниченко, Дубра, Бабогло, Цуріков, Третьяков, Ковалець (Мустафаєв, 80), Калюжний (Рибалка, 46), Демченко, Кожушко (Одарюк, 46), Спінеллі (Устименко, 62)

Попередження: Брагару, 16; Михайленко, 32; Сухоручко, 90+3 – Бабогло, 18

Читайте та дивіться також: Стали відомі стартові склади на перший матч нового туру УПЛ