"Баварія" перемогла "Челсі" на Міжнародному кубку чемпіонів

У Сінгапурі завершився матч Міжнародного кубка чемпіонів між "Челсі" та "Баварією"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на

Зустріч, що проходила на "Національному стадіоні", завершилася перемогою німецької команди.

Вже на 6-й хвилині Рафінья після передачі Франка Рібері вивів "Баварію" вперед, а ще через шість хвилин француз асистував Томасу Мюллеру - 2:0. Відзначився Мюллер забитим голом і на 27-й хвилині, але гольовий пас в активі Корентіно Толіссо - 3:0.

"Челсі" зумів відігратися в компенсований до першого тайму час. Віктор Мозес знайшов пасом Маркоса Алонсо, і рахунок став (3:1). Після перерви обидві команди провели кілька замін. У "Челсі", зокрема, дебютував Альваро Мората, який вийшов на поле на 63-й хвилині.

За чотири хвилини до кінця гри "Челсі" зумів скоротити відставання до мінімуму, гол в активі Михайла Батшуаї, але врятувати матч лондонці не змогли - 2:3.