"Зоря" програла "матч життя" "Атлетіку" у Львові (ЯК ЦЕ БУЛО)

Завершився матч групового етапу Ліги Європи луганської "Зорі" з іспанським "Атлетіком" (0:2)

"Зоря" програла "матч життя" "Атлетіку"…

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час вирішального поєдинку у Львові.

23:55 - Фінальний свисток! "Зоря" поступилась в домашньому поєдинку, але показала гідну гру з міцною командою.

23:47 - Іспанці таки добивають "Зорю". Другий гол в ворота українців забив Рауль Гарсія.

23:32 - Забиває таки "Атлетік" у рівній грі. Аріц Адуріс незграбним ударом головою перекинув голкіпера "Зорі" Андрія Луніна. Тепер українцям потрібно забивати двічі.

23:07 - Розпочався другий тайм останнього туру групового раунду Ліги Європи. Тримаємо кулаки за українську команду.

22:55 - Завершився перший тайм вирішального поєдинку у Львові. Арбітр не зарахував "чистий" гол "Атлетіка", вгледівши офсайд. Тож статистика першого тайму виглядає наступним чином:

21:05 - Матч розпочався! Нагадаємо, лише перемога влаштує українську команду.

22:00 - Трибуни "Арени Львів" на вирішальному матчі "Зорі" у Лізі Європи не заповненні. Але підтримка в української команди у Львові буде "гарячою":

20:57 - "Зоря" та "Атлетік" вийдуть на матч Ліги Європи у таких складах:

19:35 - Газон "Арени Львів" має непоганий вигляд, зважаючи на пору року:

Ждём победы от Зари, а от вас - поддержки! Начало матча Заря - Атлетик 22:05#fczl#zorya#zoryaluhansk

Публикация от Футбольный Клуб Заря Луганск (@zoryaluhansk)

18:15 - Команди вийдуть на вирішальний матч Ліги Європи у таких "кольорах":

Вот в такой форме сегодня сыграют Заря и Атлетик#fczl#zorya#zoryaluhansk

17:50 - Вболівальники "Атлетіка" вже у Львові і навіть встигли зустрітись з шанувальниками "Зорі".

16:15 - Ми спрогнозували власний варіант стартового складу "Зорі" на вирішальний поєдинок з "Атлетіком". Цікаво, чи погодиться з нами головний тренер команди - Юрій Вернидуб.

16:10 - Головний тренер "Атлетіка" Хосе Анхель Сіганда взяв до Львова 20 футболістів.

16:05 - Нагадаємо, в першому поєдинку луганська "Зоря" сенсаційно перемогла "басків" на їхньому полі (0:1).

16:00 - Так виглядає ситуація в групі українського клубу перед завершальним матчем:

Для виходу з групи луганській "Зорі" потрібно обов'язково перемагати іспанців. Будь-який інший результат означатиме завершення єврокубкового сезону для підопічних Брія Вернидуба.