Відбулося жеребкування першого та другого раундів кваліфікації Ліги Європи

У понеділок, 19 червня, у швейцарському Ньоні відбулося жеребкування першого та другого відбірних раундів Ліги Європи сезону 2017/2018 років

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Матчі першого раунду відбудуться 29 червня і 6 липня. Другого - 13 і 20 липня.

Жеребкування 1 раунду кваліфікації Ліги Європи:

Маккабі (Т-А, Ізраїль) - Тірана (Албанія)

Кайрат (Казахстан) - Атлантас (Литва)

Бейтар (Ізаіль) - Вашаш (Угорщина)

Ордабаси (Казахстан) - Широкі Брег (Боснія і Герцеговина)

Црвена Звезда (Сербія) - Флоріана (Мальта)

Валетта (Мальта) - Фольгоре (Сан-Маріно)

Вентспілс (Латвія) - Валур Рейк'явік (Ісландія)

Сент-Джонстон (Шотландія) - Баллімена Юнайтед (Північна Ірландія)

Шахтар (Білорусь) - Судува (Литва)

Младость (Сербія) - Інтер (Азербайджан)

Чихурі (Грузія) - Альтах (Австрія)

Фолу (Люксембург) - Мілс (Македонія)

Партизани (Албанія) - Ботев (Болгарія)

Санта-Колома (Андорра) - Осієк (Хорватія)

Зоря (Молдова) - Сараєво (Боснія і Герцеговина)

Бала Таун (Уельс) - Вадуц (Ліхтенштейн)

ВПС (Фінляндія) - Олімпія (Словенія)

Коннас-Кі (Уельс) - ХІК (Фінляндія)

Сейняйокі (Фінляндія) - КР Рейк'явік (Ісландія)

Ширак (Вірменія) - Гориця (Словенія)

Зіря (Азербайджан) - Діфферандж (Люксембург)

Войводіна (Сербія) - Ружомберок (Словаччина)

Слован (Словаччина) - Пюнік (Вірменія)

Работнички (Македонія) - Тре Пенне (Сан-Марино)

Рейджерс (Шотландія) - Прогрес Недеркорн (Люксембург)

Домжале (Словенія) - Флора (Естонія)

Крузейдерс (Північна Ірландія) - Лієпая (Латвія)

Нимме (Естонія) - Торсхавн (Фарерські острови)

Левадія (Естонія) - Корк Сіті (Ірландія)

Дачія (Молдова) - Шкендія (Македонія)

Левскі (Болгарія) - Сутьєска (Чорногорія)

Іртиш (Казахстан) - Дунав (Болгарія)

Ягеллонія (Польща) - Динамо Батумі (Грузія)

Железнічар (Боснія і Герцеговина) - Зета (Чорногорія)

АЕК Ларнака (Кіпр) - Лінкольн (Гібралтар)

Мідтьюлланд (Данія) - Деррі Сіті (Ірландія)

Динамо Мінськ (Білорусь) - рунавік (Фарерські острвоа)

Ференцварош (Угорщина) - Еглава (Латвія)

Люнгбю (Данія) - Бангор Сіті (Уельс)

Тренчин (Словаччина) - Торпедо (Грузія)

Лех (Польща) - Пелістер (Македонія)

Младость (Чорногорія) - Гандзасар (Вірменія)

Відеотон (Угорщина) - Бальзан (Мальта)

АЕЛ Лімассол (Кіпр) - Сент-Джозеф (Гібралтар)

Шкендербеу (Албанія) - Сан-Жулія (Андорра)

Хеугессун (Норвегія) - Колрейн (Північна Ірландія)

Стьярнан (Ісландія) - Шемрок Роверс (Ірландія)

Норрчепінг (Швеція) - Приштина (Косово)

АІК (Швеція) - Клаксвік (Фрарерскіе острова)

Жеребкування 2 раунду кваліфікації Ліги Європи:

Партизани / Ботев - Бейтар / Вашаш

Железнічар / Зета - АІК / Клаксвік

Хеугесунд / Колрайн - Лех / Пелістер

Аполлон (Кіпр) - Зоря / Сараєво

АЕК Ларнака / Лінкольн - Левадія / Корк Сіті

Брондбю (Данія) - ВПС / Олімпія

Работнички / Тре Пенне - Динамо Мінськ / Рунавік

Кайрат / Атлантаса - Шкендербеу / Сан-Жулія

Норрчепінг / Приштина - Сент-Джонстон / Тракай

Слован / Пюнік - Люнгбю / Бангор Сіті

Паніоніс (Греція) - Ширак / Горіца

Хайдук (Хорватія) - Левскі / Сутьєска

Стьярнан / Шемрок Роверс - Млада Болеслав (Чехія)

Зіре / Діфферандж - Астра (Румунія)

Нимме / Тросхавн - Відеотон / Бальзан

Маккабі Т-А / Тирана - Сюйнаюкі / КР Рейк'явік

Чихурі / Альтах - Динамо Брест (Білорусь)

Абердін (Шотландія) - Ордабаси / Широкі Брег

Валетта / Фольгоре - Утрехт (Нідерланди)

Остерсунд (Швеція) - Галатасарай (Туреччина)

Ференцварош / Еглава - Мідтьюлланд / Деррі Сіті

Войводіна / Ружомберок - Бранн (Норвегія)

Младость / Інтер - Тола / Мілс

Штурм Грац (Австрія) - Младость Подгоріца / Гандзасар

Крузейдерс / Лієпая - Шахтар / Судува

Бала Таун / Вадуц - Оддс / Баллімена Юнайтед

Дачія / Шкендія - Коханс-Кі / ХІК

Габала - Ягеллонія / Динамо Батумі

Вентспілс / Валур Рейк'явік - Домжале / Флора

Тренчин / Торпедо - Бней Юда (Т-А, Ізраїль)

Рейнджерс / Прогрес Недеркорн - АЕЛ Лімассол / Сент-Джозеф

Іртиш / Дунав - Црвена Звезда / Флоріана

Санта-Колома / Осієк - Люцерн (Швейцарія)

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор