Тренер "Юргордена" прокоментував виліт від "Маріуполя" у ЛЄ

Головний тренер "Юргордена" Езкан Мелькеміхель прокоментував поразку від "Маріуполя" (1:2) в матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на football.ua.

Тренер "Юргордена" привітав маріупольців з виходом в наступний раунд Ліги Європи.

"Ми чудово почали матч, особливо перші 15-20 хвилин, але потім "Маріуполь" добре оборонявся, чим ускладнив наше завдання, і не дозволяв нам створювати гольові моменти в першому таймі.

Звичайно, коли вони відкрили рахунок, це була не найвдаліша ситуація для нас, оскільки нам було необхідно забивати. Перед матчем ми сподівалися, що нам вдасться забити першими, але рахунок відкрив "Маріуполь". Незважаючи на це, ми не припиняли боротися і врешті-решт зрівняли рахунок, перевівши гру в екстратайм.

У екстратайм у нас був хороший шанс, тому що обидві команди трохи втомилися і залишали вільний простір. На жаль для нас, вони заробили і реалізували пенальті. Після цього ми атакували великими силами, намагаючись створити щось з навісів. У нас було кілька напівмоментів. Десь нам не пощастило, але в результаті ми не змогли забити ще один гол. Я хочу привітати "Маріуполь" з виходом у наступний раунд", - сказав Мелькеміхель.