Ставка на фарт і "єврокубковий Гармаш": Три думки про старт "Динамо" в Лізі Європи

Київське "Динамо" розпочало шлях в груповому турнірі Ліги Європи з прикрої домашньої нічиєї проти казахстанської "Астани"

На Depo.Сектор кілька "гарячих" висновків з матчу киян проти "Астани".

"Динамо" не варто було грати "на утримання". Ще на початку другого тайму, за рахунку 2:1 на користь киян, відчувалося, що "Динамо" дуже потрібен третій м'яч. Оборона команди Хацкевича вже не так вражає, як на початку серпня, а тому очікувати від неї "підстави" можна і потрібно було.

Втім, головний тренер так не вважав. Всі заміни команди були націлені на втримання потрібного рахунку, а на ділі вийшло так, що "Астана" скористалася "стандартом" у воріт Бойка, і забила другий гол, відібравши у "Динамо" важливі два очки.

Прикро навіть не те, що потребу в третьому голі відчували всі, окрім тренерського штабу. Прикро те, що "Динамо" зараз опустилося до того рівня, щоб грати вдома на утримання мінімальної переваги над командою з Казахстану.

Хацкевич не надихає гравців на перемоги. Гра киян була далекою від ідеалу, багато атак були сумбурними, а забитий м'яч Гармаша, який ледь не став переможним – взагалі з розряду "подарунок від суперника". Схоже, в "Динамо" справді "криза жанру" після вильоту команди з Ліги чемпіонів, і 5-матчева серія без перемог (яка сьогодні стала 6-матчевою) – це не просто збіг обставин, а системне явище.

Не дуже гарна прикмета і рішення групи гравців "Динамо" поголити голову перед цим матчем. Так часто роблять, коли хочуть щось кардинально змінити, і здається, гравці київської команди в плані змін не дуже довіряють ідеям тренера, натомість довіряючи фарту, прикметам та ритуалам. Вони не спрацювали. Як не працюють вже котрий тиждень і ідеї тренера.

Гармаш – гравець лише для єврокубків? Денис Гармаш з 7 серпня зіграв 5 матчів в Лізі чемпіонів та Лізі Європи і жодного (!) – в рамках УПЛ. Невже Хацкевич вважає Дениса футболістом лише "під" турніри в Європі? Якщо так, то виникає питання: а як же зіграність середньої лінії та стабільність ігрових зв'язків, яка є такою важливою для команди? Чи може Гармашу не вистачає мотивації в матчах внутрішньої першості? Тоді ситуація дійсно сумна…

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор