"Зоря" зіграла внічию з зірковим "Лейпцигом" у плей-офф Ліги Європи (Як це було)

Луганська "Зоря" в першому матчі плей-офф Ліги Європи відстояла нічию з німецьким "РБ Лейпциг"

"Зоря" зіграла внічию з зірковим "Лейпци…

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час важливого матчу в Запоріжжі.

23 серпня

23:20 - Звучить фінальний свисток! Матч завершився без забитих м'ячів, що дарує надію українському клубу на успіх в протистоянні.

22:35 - Розпочався другий тайм запорізького поєдинку. Трмаємо кулаки за український клуб!

22:34 - Так виглядає статистика матчу "Зоря" - "РБ Лейпциг" після першого тайму. Практично за всіма компонентами рівна гра, незважаючи на кількісну перевагу німецького клубу.

22:17 - Завершився перший тайм емоційного поєдинку в Запоріжжі. Дуже гідно виглядає луганський клуб, граючи в меншості проти статусного суперника.

21:50 - Луганська "Зоря" залишається в меншості. Богдан Лєднєв відповів на провокацію футболіста "Лейпцига" і був вилучений з поля на 17-ій хвилині поєдинку. Важко буде українцям.

21:30 - Поєдинок розпочався! "Зоря" одразу ж завершила атаку небезпечним ударом. Потрібно продовжувати в такому ж дусі підопічним Юрія Вернидуба.

21:29 - Не надто багато глядачів прийшло на матч "Зорі". Можливо, протягом матчу їх стане більше.

20:29 - Ральф Рангнік виставляє зірковий склад проти "Зорі":

20:23 - З'явився стартовий склад "Зорі" на матч проти "РБ Лейпциг". Всі найсильніші у складі:

19:45 - На поєдинок в Запоріжжі продано всього 5 тисяч квитків. Потрібно, щоб ця кількість зросла до поєдинку.

18:26 - Так виглядають квитки на матч "Зоря" - "Лейпциг". Можливо, це не останній єврокубковий поєдинок луганчан на "Славутич Арені" в поточному сезоні

Пойдём - поболеем! #LE #LeagueEurope #Zaporizhzhya #Zorya

Публикация от Евгений Васильев (@vasilyev_jenya)

17:13 - З'явилось відео зі стадіону "Славутич Арени" за декілька годин до початку поєдинку. Візуально газон перебуває у відмінному стані:

11:29 - У таких "кольорах" вийдуть команди на сьогоднішній поєдинок Ліги Європи:

22 серпня

21:53 - Гравці німецького клубу ознайомились з газоном "Славутич Арени", провівши вечірнє тренування на стадіоні.

17:40 - Зіркові футболісти німецького клубу вилетіли до України. Чекаємо РБ "Лейпциг" в Запоріжжі.

18 серпня

18:35 - Стало відомо, хто відсудить матч "Зоря" - "Лейпциг" в Запоріжжі. Розраховуємо на справедливих "людей в чорному" у важливому матчі.

17 серпня

19:48 - В "Зорі" розповіли про вартість квитків на матч Ліги Європи. Ціни "кусаються", але сподіваємось, що в української команди буде гідна підтримка.

10:30 - Ми зібрали інформацію про зіркового суперника "Зорі" у Лізі Європи. "Лейпциг" дуже серйозна команда.