Лідер "Зорі": На табло - нуль, тому все мимо

Півзахисник "Зорі" Артем Громов прокоментував поразку команди в матчі першого туру групового етапу Ліги Європи проти "Естерсунда" (0:2)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на FootBoom.

За словами Громова, "Зоря" виглядала не гірше за свого суперника, але команду підвела реалізація моментів.

"Перший тайм ніби добре грали. Краще "Естерсунда". Моменти були. У мене були моменти, але, нажаль не забили. А потім намагалися дотиснути, але пропустили контратаку. А другий гол - це вже наслідок того, що всі побігли вперед. Грали на перемогу, намагалися виграти, але, на жаль... На табло - нуль, тому все мимо.

У перерві тренер попросив нас додати в швидкості, підвищити темп, але... Ми намагалися, бігли вперед, але вони здорово оборонялися, потрібно віддати їм належне. Плюс контратаками скористалися. Але що нас не вбиває, робить сильнішими. Далі будемо намагатися грати краще", - заявив Громов.