Індзагі: "Лаціо" має перемагати в Києві

Головний тренер "Лаціо" Сімоне Індзагі прокоментував домашню нічию з київським "Динамо" (2:2) в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Football Italia.

За словами тренера римської команди, його команда грала краще за "Динамо", але припустилася жахливих помилок в захисті.

"Динамо" зіграло так, як ми і очікували. Звичайно, ми не повинні були пропускати першими і краще оборонятися на дальній стійці при подачі. Але ми змогли перевернути все, втратили ще кілька шансів, а потім пропустили гол топ-класу. Очевидно, нам слід було щільніше грати з Мораесом і не давати йому бити по воротах.

Ми не пропустили від "Сассуоло" і "Мілана", потім нам забив чудовий м'яч на 93-й хвилині Пауло Дібала з "Ювентуса", а сьогодні ми нічого не дали створити "Динамо" в першому таймі, але потім двічі допускали помилки. На такому рівні не можна давати форвардам простір, інакше вони карають.

Погано, що Іммобіле не забив той момент на останніх секундах. Але що поробиш? Тепер доведеться вигравати в Києві. Впевнений, що нам це під силу", - заявив Індзагі.