"Динамо" зіграло внічию на полі "Лаціо" в 1/8 фіналу Ліги Європи. Як це було

У Римі завершився перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги Європи між римським "Лаціо" та київським "Динамо"

"Динамо" зіграло внічию на полі "Лаціо"…

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час єврокубкового поєдинку.

00:00 - Вже після фінального свистка Денис Гармаш поліз сперечатися з арбітрами і отримав червону картку... Клініка.

23:59 - Матч завершився! Чудовий результат для киян - 2:2!

23:58 - В кінці матчу Іммобіле вибачає "Динамо", потрапляючи в стійку.

23:53 - 5 хвилин додав суддя.

23:41 - Гооооол! 2:2! Мораес забиває гол-красень!

23:32 - Чудовий момент був у "Динамо", але Пиварич зіграв дуже погано.

І тут же перша заміна від Хацкевича.

23:24 - І вже програє "Динамо". 1:2. Гол забив Філіпе Андерсон.

23:16 - Нажаль, одразу ж пропускають кияни. 1:1, Іммобіле.

23:14 - Гоооооол! Циганков!

23:08 - Друга половина розпочалася.

23:05 - Кількість ударів в площину воріт на дві команди після першого тайму - 0. Залишили все на другу 45-хвилинку?

22:55 - От такі дівчата отримують від футбольних фанатів-чоловіків найкращі подарунки на 8 березня!

22:54 - Перерва! Рахунок 0:0, причому кінцівка тайму пройшла вже за сценарієм "Динамо". Оптимістично.

22:43 - Дуже гарна контратака "Динамо". Циганков, Шапаренко та Морозюк втікли до чужих воріт, але пробити нікому так і не вдалося. Хоча б перший кутовий заробили.

22:33 - Перша половина першого тайму пройшла біля воріт "Динамо". Два рази тут було дуже гаряче, але минулося...

22:18 - Давіде Асторі... R.I.P.

22:12 - Перед грою стадіоном пролетів знаменитий римський орел-талісман.

22:06 - Після хвилини мовчання у пам'ять про померлого капітана "Фіорентини" Давіде Асторі матч у Римі розпочався.

22:02 - В Римі зібралося не так багато глядачів на матч проти "Динамо".

21:51 - Розминка "динамівців".

21:45 - В Римі не дуже тепло зустріли фанатів з Києва.

21:32 - Команди вже на розминці.

21:18 - Ультрас "Динамо" вже на місці!

21:03 - Хацкевич підготував багато сюрпризів!

З перших хвилин у складі киян з'являться такі гравці:

Бойко, Пиварич, Кадар, Бурда, Кендзьора, Буяльський, Шапаренко, Морозюк, Циганков, Гармаш, Бесєдін.

20:54 - Стартові склади!

З перших хвилин у "Лаціо" зіграють наступні виконавці:

Стракоша, Воллес, Де Врей, Раду, Баста, Мурджа, Лейва, Мілінковіч-Савіч, Лукаку, Філіпе Андерсон, Іммобіле.

20:32 - У "Лаціо" показали свою роздягальню.

20:25 - Зайва сила "Динамо" сьогодні точно не завадить!

May the force be with us ⚽️????????????????????

Публикация от Viktor Tsygankov (@viktortsygankov)

20:05 - Нагадаємо, що судити матч буде бригада арбітрів зі Словаччини на чолі з Іваном Кружляком.

19:40 - Перед новою зустріччю між "Лаціо" та "Динамо" пропонуємо вам ще трошки "ретро". Відео обох матчів між римським та київським клубами з 1999 року.

19:23 - Чудове фото від фаната "Динамо" з Риму.

19:08 - Чудовий газон на стадіоні в Римі! Чи зможе на ньому здобути чудовий результат "Динамо"?

19:00 - "Динамівець" Віктор Циганков готується до відповідального матчу в Римі і паралельно отримує компліменти від відомого українського фахівця.

18:42 - Ось так виглядав стадіон "Олімпіко" вчора ввечері. Сьогодні тут будуть глядачі. Але наскільки багато людей прийдуть на "Динамо"?

18:16 - Екс-гравець "Лаціо" застеріг від недооцінки "Динамо". А от ми б не відмовились від неї...

17:56 - У Римі страйкують "транспортники". Тому вболівальникам з України варто бути уважними з планами після матчу.

17:37 - Твітер "Лаціо" згадує останній матч "Динамо" в Римі. Тоді кияни забили першими, але все ж програли 1:2.

17:32 - Букмекери в "Динамо" сьогодні не вірять. Але не виключають, що киянам вдасться забити гол.

17:20 - Олександр Хацкевич теж не залишився осторонь теми 8 березня. Ох і дістанеться йому вдома!

17:11 - Мораес не бачить різниці між "Лаціо" та "Динамо" у техніці. Цікава думка.

16:53 - Якщо ви зараз за межами України, то ця інфографіка може стати вам в нагоді. Час початку матчу "Лаціо" - "Динамо" в різних куточках світу.

16:50 - Як не скористатися такою порадою!?

"Знімайте ваші сукні та туфлі на підборах і валіть в "пивнуху"! Тим більше, що пиво і ковбаски під футбол - те, що треба! Вірю в тебе, ДК", - написала красуня в соцмережі.

16:36 - "Лаціо" оголосив остаточну заявку на матч проти "Динамо". Майже всі найсильніші в списку.

16:10 - І ще про трохи краси. Ось так привітав "динамівець" Олег Гусєв свою дружину з 8 березня. Чи привітає вся команда сьогодні своїх вболівальниць?

15:09 - Жіночий день торкнувся і футболу. "Лаціо" вирішив зробити сюрприз вболівальникам на матч з "Динамо".

12:20 - Італійська преса живе минулим. Хіба Сергій Ребров дуже схожий на Олександра Хацкевича?

12:15 - Ми назвали власний варіант складу київського клубу на матч плей-офф Ліги Європи. Чи погодиться з нами Олександр Хацкевич - взнаємо вже дуже швидко.

12:10 - "Динамівці" провели тренування на домашній арені "Лаціо":

12:05 - Головний тренер "Лаціо" добре вивчив сильні сторони киян. Недооцінки точно не буде.

12:00 - Футболісти "Динамо" ще вчора прибули в Італію, щоб краще підготуватись до матчу:

Поєдинок плей-офф Ліги Європи пройде на легендарній арені "Стадіо Олімпіко" в Римі. Не прогавте початок матчу: